Antalya
19.10.2021
A

Yunus Emre Tapduk Emre'nin kendisine 'Artık Sen Oldun Burada İşinYok' deyip el vermesinden sonra, yola düşer. Yolda iki tane dervişerastlar. Dervişlerden biri, dua ile sabah sofrasını, diğeri yine duaile öğlen sofrasını, kurdurur. Akşam olunca sıra sende derler. Yunus Tanrım beni mahcup etme diye Yüce Mevla’ya yalvarır.O' naöyle bir akşam sofrası kurulur ki dervişlere kurulan sofranın yüzmisli. Dervişler şaşırır ve' Biz Yunus Emre Aşkına Tanrıya Duaetmiştik, Sen Kimin Aşkına Dua Ettin' deyince,Yunus nerede olduğunuanlar.

Bu kıssayı yöneticilerin Antalyaspor’un nerede olduğunuanlayamadıkları için yazdımA.Ş. Öztürk zamanında ulusal basıntarafından şampiyonluk adayları arasında gösterilen takımımız öyleanlaşılıyor ki (Bitmeyen Senfoni)düşmemeye oynayacak.Peki bu gidişileriye mi?Geriye mi?

Neyse ki hafta içi yönetim yanlışın büyüğünden döndü ve takımınsorumluluğunun tümünü N.Şahin'e vermedi.Hollandalı teknik adamgetirdi. N.Şahin Sivas maçında oynamadı. Her halde takıma bildikleriniöğreterek 'Ağabeylik' yapacak.Böyle bir göreve ihtiyaç varmı?Bilemem.Demek ki yönetimin bir bildiği var.Ama ben şundan eminim kiçift başlılık her zaman zarar getirir.Atalarımız ne demiş,'İki ReisBir Gemiyi Batırır.'Umarım böyle olmaz.

Sivas deplasmanından bir ara öne geçmemize rağmen 2-2’lik skorlabir puan alarak döndük.Yalnız şunu belirteyim hala istenilen futboluoynayamıyoruz.Vasat top oynadık. 90 dakika koşan, pres yapan,dikineoynayan,ataklarının  ardı arkası kesilmeyen Antalyaspor’u özlemlebekliyoruz.Umut olmasa hayatın tadı olmaz.Futbol dolu günlerde hoşçakalın.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok