Antalya
14.10.2021
A
GÜNDEM , EKONOMİ
ATİP resmen dernek oldu
ATİP resmen  dernek oldu

Yaklaşık 4 ay önce Muhteşem Kabasakal öncülüğünde kurulan Antalya Ticaret Platformu yönetimi,  dernek tüzüğü ve kuruluş dilekçesini Dernekler İl Müdürlüğü'ne teslim ederek dernekleşme sürecini resmen tamamladı.

Öncelikli hedeflerinin hiç kimsenin siyasi, etnik görüşüne bakmadan ticari iş birlikleri amaçlı kalifiye diyalog temasları oluşturmak olduğunu kaydeden ATİP Başkanı Muhteşem Kabasakal,  "Bugüne kadar yaptığımız 15 toplantıda bunun üzerinde yoğunlaştık. ATİP'e ilgi umduğumuzun çok üzerinde oldu. Ancak bu ilgiyi ve beklentiyi doğru yönetmek için kontrollü gitmek durumundayız. Özellikle üye alım kriterlerimize uygun yol arkadaşlarımızla daha nice güzel temaslar ve projeler üretmek istiyoruz.” dedi.

DERNEK YÖNETİMİ

Muhteşem Kabasakal'ın başkanlığındaki  ATİP Yönetimi şu isimlerden oluşuyor:  Başkan yardımcıları Vedat Aydoğan ve Tamer Gündoğdu, Genel Sekreter Beyaz Nur Cebeci, Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Murat Elbeyi, Fatih Tahal, Metin Tektaş, Serpil Kılınç, Ali Torun, Olga Eser, Asena Öztürk, Mehmet Siyahkoç, Rafet Aslan, Erdem Akkoca, İsmail Ekmekçioğlu ve Murat Hakan.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: