Antalya
12.10.2021
A
GÜNDEM , YAŞAM
Taş ailesinin mutlu günü
Taş ailesinin mutlu günü

Antalya CHP Kepez İlçe Teşkilatı eski yöneticilerinden Antalya Doğu ve Güneydoğu İş Adamları Derneği üyesi Nihat Taş; oğlu Fırat Taş’ı, kardeşi Misbah Taş’ın kızı Kadriye Taş ile evlendirdi.

CHP Kepez İlçe Teşkilatı eski yöneticisi, Antalya Doğu ve Güneydoğu İş Adamları Derneği üyesi işadamı Nihat Taş; oğlu Fırat Taş’ı, kardeşi Misbah Taş’ın kızı Kadriye Taş ile Ostima Düğün Salonu'nda muhteşem bir düğün ile evlendirdi.

DÜNÜR OLDULAR

Bu evlilikle kardeşi Misbah taş ile dünür de olduğunu dile getiren Nihat Taş, “Çocuklar neredeyse birlikte büyüdüler birbirlerini çok sevdiler ve karşımıza çıkıp bizi evlendirin dediler ve biz de aşklarına mani olmadık bu evliliğe onay verdik. Allah mutluluklarını daim etsin” şeklinde konuştu.

BÜYÜK COŞKU

Düğün merasimi gelin ve damadın alkış ve konfeti yağmuru ile salona girmesi ile başladı.  Burada ilk danslarını gerçekleştiren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. İlk dansın ardından düğün pastasını kesen Taş çifti, önce kendileri tadına baktıkları pastayı,  daha sonra konuklara ikram ettiler. Oyun havaları eşliğinde oynayıp halay çekerek gecenin tadını çıkaran davetliler, zılgıt çekmeyi de ihmal etmedi. Mehmet DOĞAN

MUTLULUKLARINI PAYLAŞTILAR

Düğüne çok sayıda yakın dost ve akrabaların katılımının yanı sıra CHP önceki dönem ilçe başkanı Servet Yıldız ve eski yönetim kurulu arkadaşları, CHP Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Murat Öztınar, CHP Kepez İlçe Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Yıldız, DEVA Partisi Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç  ve yönetim kurulu üyeleri,  Antalya Ercişliler Dernek Başkanı İzzet Demir,  Antalya Vanlılar Derneği Başkan Yardımcısı Yaşar Çakar, Antalya Otomobilciler ve Oto Galericileri Derneği Başkanı Ramazan Kaplan, İşadamı Mehmet Işık, Halkların Demokrasi Partisi Kepez İlçe yönetim kurulu üyeleri, Antalya Doğu ve Güneydoğu İşadamları Derneği yönetim kurulu üyeleri, siyaset ve iş dünyasının yakinen tanıdığı isimler katıldı. CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ise, yoğun iş temposu nedeniyle katılamadığını belirten bir telgraf ile çifte mutluluklar diledi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: