Antalya
08.10.2021
A
GÜNDEM , SPOR
Paşa’da dev işbirliği
Paşa’da dev işbirliği

Kadınlar Voleybol 1. Ligi’ne hazırlanan Muratpaşa Belediyespor, Corendon Airlines ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Hentbol için önemli yatırımlar yaptıklarını kaydeden Başkan Ümit Uysal, Muratpaşa'yı voleybolda da iddialı bir ilçe yapacaklarını söyledi.

 

Bu sezon Sigorta Shop Kadınlar Voleybol Ligi’nde mücadele edecek olan Muratpaşa Belediyespor, Corendon Airlines ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı. İmza törenine Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Muratpaşa Belediyespor Başkanı Özcan Yılmaz, voleybol şube sorumluları Sertaç Güngör ve Murat Şimşek’le birlikte yönetimi kurulu üyeleri, baş antrenör Emin İmen ve voleybolcular katıldı.

HEDEF SULTANLAR LİGİ

Voleybol 1. Ligi için iddialı bir takım kurduklarını belirten Kulüp Başkanı Yılmaz, sponsorluktan öte gönül birlikteliği yaptıklarını belirterek, “Amacımız, Sultanlar Ligi’ne çıkıp Antalya’yı en iyi şekilde temsil etmek” dedi. Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise, “Muratpaşa  Belediyespor kadın voleybol takımının Antalya’yı en üst seviyede temsil edeceğine dair inancımız tam” diye konuştu.

CORENDON’A TEŞEKKÜR

Muratpaşa Belediyespor’un 20’ye yakın branşta faaliyet gösterdiğini hatırlatan Belediye Başkanı Ümit Uysal da, geçmiş yıllarda hentbol branşında Türkiye ve Avrupa’da büyük başarılar elde ettiklerini ve bu sezondan itibaren voleybola da yoğunlaşacaklarını söyledi. Mutlak hedeflerinin Sultanlar Ligi’ne yükselmek olduğunu belirten Uysal, “Takımımız dinamik, yaş ortalaması genç ve iddialı. Alanında lider firmalardan biri olan Corendon Airlines ile yaptığımız sponsorluk anlaşması ile hedefimize daha kolay ulaşmayı amaçlıyorduz” dedi.

VOLEYBOL İLÇESİ OLACAĞIZ

Geçtiğimiz sezon sadece hentbol maçlarının oynandığı Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nu voleybol maçlarına uygun hale getirdiklerini belirten Uysal, “Yaklaşık 20 yıldır hentbola ciddi yatırım yaptık. Okullar ve altyapı takımlarına ağırlık vererek altyapımızı oluşturduk. Ancak bu branşta Konyaaltı Belediyespor da başarılı oldu ve biz voleybola yoğunlaştık. Bugüne kadar hentbolda yaptığımız çalışmaları, bundan sonra voleybola uyarlayarak, Muratpaşa’yı bir voleybol ilçesi haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

MAKET UÇAK İMZALANDI

Konuşmaların ardından, Başkan Uysal ve Yıldıray Karaer, sponsorluk anlaşmasına temsilen Corendon Airlines maket uçağına imzaladı. Tören, hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: