Antalya
06.10.2021
A
GÜNDEM , EĞİTİM
Hayırsever için lokma dağıtıldı
Hayırsever için lokma dağıtıldı

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun yeni hizmet binalarının yapılması için destek ve katkıda bulunan hayırsever Gülseren Çiftçiler için Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde lokma dağıtımı yapıldı.

 Gülseren Çiftçiler’in kardeşi Gülay Çiftçiler Tiryakioğlu’nun da eşlik ettiği lokma dağıtımına Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Toker, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Burhan Özkan, Akdeniz Üniversitesi Genel Sekreteri Ali Evren İmre ileakademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

İSİMLERİ YAŞAYACAK

Yakın zamanda Gülseren Çiftçiler’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Toker, “Bu güzel eser var olduğu sürece Çiftçiler Kardeşler’in isimleri yaşamaya devam edecek. Bizler ve burada öğrenim gören öğrenciler bu iyi kalpli insanları her zaman hayırla yad ediyoruz. Gülseren ve Güzin Çiftçiler’e Allah’tan rahmet, Gülay Hanım’a da hayırlı uzun ömürler diliyorum.” diye konuştu.

ÜNİVERSİTEYE TEŞEKKÜR

Böyle bir etkinlikten son derece memnuniyet duyduğunu dile getiren Gülay Çiftçiler ise “Keşke imkanı olan herkes böyle bağışlar yapabilse. Bizlere çok şükür bu güzel hizmet nasip oldu. Burada yetişen öğrencilerin daha güzel yarınlar için çalışacaklarına inancım sonsuz. Böyle bir etkinlikle bizlere vefa örneği gösteren tüm Akdeniz Üniversitesi yönetimine ve hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: