Antalya
05.10.2021
A

Olympiakos'un sahibi VangelisMarinakis İstanbul’da Fenerbahçe'yiyendikten sonra “Kendi Memleketimizde Galip Geldik” demiş.Yaniİstanbul'u hala kendi memleketleri görüyorlar.Gönül istiyor kiFenerbahçe rövanşta galip gelsin ve Sayın Ali Koç maçtan sonraOlympiakos'un sahibine yakışan.' Eyaletimizde Galip Geldik' cevabınıyapıştırsın.

Bu haberden de anlaşıldığı gibi Olympiakos 'un sahibi var.Yunanistan gibi ekonomisi dibe vurmuş bir ülkede bile kulüplerinsahibi var. Akılcı kararları almakta geç kalma alışkanlığımız herdalda olduğu gibi bu konuda da devam ediyor.Bir kez dahavurguluyorum. Artık Türkiye'de de kulüplerin sahipleri olmalı.

Adanademirspor maçına gelince; yenildik ve hoca gitti.Eskiler nedemişler her işte bir hayır vardır. Bu yenilginin hayrıda Ersun Yanal'ın gitmesiymiş.İyi ki de yenilmişiz.Bana göre Ersun Yanal'ıngeldiği günden beri takıma hiç bir faydası olmadı.Kupa finalioynuyoruz, BJK ile. O kadar berbat bir futbol oynattı ki takıma, finaloynadığımız maçın seyir keyfini bile çıkaramadık.Takımı ne fizik ne demental olarak kupa finaline hazırlamamış.Bir daha bu fırsat kaç yıldabir gelir.

Ayrıca futboldan anlamak demek futbolcudan anlamakdemektir.Şimdilerde Konyaspor'da harikalar yaratan Serdar Gürler'i bir türlü ilk onbirde başlatmadı ve satışına izin verdi.Geldiği gündengittiği güne kadar Antalyaspor'u hep küme düşmemeye çalışan bir takımkimliğine soktu.Yönetimi kutluyorum işi uzatmadı ve isabetli bir kararaldı.

Bana göre mutlu son oldu.Gelecek hocaya şimdiden başarılardiliyorum.

Hoşçakalın…

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok