Antalya
24.09.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-SİVİL TOPLUM
Sevgiye engel yok
Sevgiye engel yok

MANAVGAT Belediyesi Ilıca Meliha Ercan Engelsiz Yaşam Merkezi öğrencileri, yıl boyunca yaptıkları el emeği göz nuru ürünlerin sergisini bir dizi etkinlikler hazırlayarak gerçekleştirdi

Sergiye, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve engelsiz çocukların aileleri katıldı. Engelsiz öğrenciler, eğitmenleri eşliğinde Hint dansı, ritim grubu, oyun havaları, şiir dinletisi, takı ürünleri ve ront gösterisi de yaptı.

EMEKLERİNE SAĞLIK

Öğrencilerin oyun havası oynamasına Başkan Şükrü Sözen ve aileleri de eşlik etti. El emeği göz nuru eserleri tek tek inceleyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Sözen, " Yaşamdaki engelin sadece kalplerde ve zihinlerde olduğuna inanıyoruz. Bugün öğrencilerimizin yanında olarak onların mutluluğuna ortak olmaktan çok büyük keyif aldık. Hepsinin eline emeğine sağlık. Manavgat Belediyesi, özel bireylerin tüm engelleri aşmasını sağlayacak projeler üretmeye devam edecektir. Emeği geçen, katkı sağlayan eğitmen kadromuza ve engelsiz öğrencilerimize yürekten teşekkür ediyorum" dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: