Antalya
21.09.2021
A

 Antalyaspor, Ali Şafak Başkan zamanının, özellikle son ikiyılında, ulusal basın tarafından, şampiyonluk adayları arasındagösterilirdi. Hatta Başkan' da önce Avrupa sonra şampiyonluk diyekafasındaki bu yolu çeşitli defalar basına açıklamıştı.Bunun emaresinide geçen yıl kupada final oynayarak görmüştük.

Şimdi ulusal basın, busezon, bizi şampiyon adayları arasında gösterdi mi? Hayır.Esamemizokunmadı.Yani çıta aşağıya çekildi. Hatta bu sezonki ilk yazımın başlığı “Psikolojik Üstünlük”.Bu kadrosuyla Antalyaspordüşmemeye oynar ve taraftara her hafta korkulu rüyalar gösterir diyeyazmıştım.Şu ana kadar haksız sayılmam.
        BJK maçına gelince; öyle veya böyle ilk yarının son üçdakikasında üst üste iki gol bulmuşsun, üçüncüyü de kıl payıkaçırıyorsun. BJK allak bullak  olmuş anlamına geliyor.İlk
yarıda allak bullak ettiğin takımı ikinci yarıda yaptığın basithatalarla öne geçiriyorsun ve maçta 3-2 BJK lehine bitiyor.
          Sonuç olarak benim, değil Sn.Ersun Yanal'a ,hiçbir teknik direktöreakıl vermek veya ben bu işi çok iyi biliyorum demek haddim değil.Sadece bir taraftar olarak bu köşeden eleştiri hakkımıkullanıyorum.Sn. Yanal siz bu takımı geri ve yan paslarla oynatır ve
dikine oynatmaz veya oynatamazsanız istediğiniz neticeleri zoralırsınız.Antalyaspor’un güzel futbol oynayarak bizi  her haftaheyecandan heyecana sürüklemesi en büyük dileğim. Futbol dolu günlerde hoşça kalın.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok