Antalya
14.09.2021
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Muratpaşa CHP'de anahtar tartışması
Muratpaşa CHP'de anahtar tartışması

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Genbeş arasındaki polemik büyüyor. Kendilerine ilçe binasının anahtarının dahi verilmediğini söyleyen Genbeş'e cevap veren Şahin, "Bende de anahtar yok" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Muratpaşa İlçe Örgütü'nün ev sahipliğinde geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen mahalle temsilcileri buluşmasına çok sayıda partili katılmış ancak etkinlikte İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Genbeş ile yönetimi yer almamıştı.

DAVET EDİLMEDİK

Eleştirilere cevap veren Genbeş, etkinliğe davet edilmediklerini bu yüzden katılmadıklarını söylemişti. Sosyal medya üzerinden İlçe Başkan Hasan Şahin ile tartışmaya giren Genbeş, ayrıca kendilerine ilçe binasının anahtarının da verilmediğini söylemişti. Şahin ise Genbeş'e "Sosyal medyada yazılarını başkasını yazdırma, kendin yaz" sözleriyle cevap vermişti.  

ANAHTAR BENDE DE YOK

Şahin ile Genbeş arasında hafta sonu başlayan polemik bu hafta başı da devam etti. İlçe binasının anahtarının kendisinde de olmadığını kaydeden İlçe Başkan Hasan Şahin, "Örgütte sadece maaşlı çalışan sekreter ve diğer personelde parti anahtarı var. Disiplini sağlamak için böyle bir karar aldık. Gençlik kolları ya da kadın kolları yönetimi, sekreter ile görüşerek istedikleri saatte toplantı yapabilirler. Toplantı bitene kadar sekreter ya da diğer personel o kişileri bekliyor. İlçe yönetimi olarak bizde toplantılarımızı bu usule göre yapıyoruz” dedi. Engin KORKMAZ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: