Antalya
Yayın Tarihi : 13.09.202101:10
Güncelleme Tarihi : 12.09.202116:23
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Ramazan Kaplan görevi devraldı
Ramazan Kaplan  görevi devraldı

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda Antalya Otomobil ve Galeri İşletmecileri Derneği Başkanı seçilen Ramazan Kaplan, 14 yıldır bu görevi yürüten Numan Fahri Palta'tan görevi devraldı.

Antalya Otomobil ve Galeri İşletmecileri Derneği’nin Oto Galericiler Sitesi'nde bulunan binasında başkanlık devir teslim töreni yapıldı. Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda dernek başkanlığına seçilen Ramazan Kaplan, 5 dönemdir dernek başkanlığı yapan Numan Rahmi Palta'dan koltuğu devraldı. 

GÖZÜM ARKADA KALMADI

14 yıldır başkanlık görevini sürdüren Palta, “Biz derneği kurup üyelerimizin birçok sorununu çözüme kavuşturduk.  Meslektaşlarımızın birlik ve beraberliğini sağlayarak daha güçlü ve kaliteli hizmet verme anlamında çalışmalar yürüttük” dedi. Bayrağı teslim ederken gözünün arkada kalmadığını dile getiren Palta, “Bundan sonra da bayrağımızı daha yukarıya taşıyacağına inandığım başkanım Ramazan Kaplan ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

BAYRAĞI YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ

Derneği 14 yıl başarı ile yürüten Palta'ya teşekkürlerini sunan Kaplan, bundan böyle yönetim kurulu ile birlikte derneğin çalışmalarına katkı sağlamak ve geçmiş dönemden gelen projeleri sürdürmek için canla başla çalışacaklarını dile getirdi.  Kaplan, “Öncelikle oto galericiler sitemizin güvenliği ile ilgili yenileme çalışmaları yapacağız. Yine sitemizin giriş ve çıkışlarına otomatik sürgülü kapılar yaptırıp giriş ve çıkışları kontrol altına alacağız. Bununla birlikte güvenlik görevlileri istihdam edeceğiz. Üyelerimizin görüşlerini alarak ortak sorunlarımızı çözüme kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

GALERİCİLER TEK ÇATI ALTINDA TOPLANACAK

Yönetim olarak birçok yeniliğe de imza atacaklarını belirten Kaplan, “Derneğimizin şu an bir galeri sitesi var ancak yönetim binamız yok. Bunun tahsisi için yetkili kurumlarla görüşmeler sağlayacağız ve yönetim binamızı hizmete açacağız. Öte yandan Antalya’da çok sayıda sitemizin dışında galerici esnafımız var. Biz istiyoruz ki bir çatı altına toplanalım. Yer olarak belediyelerimizle irtibata geçip tüm esnafımızı aynı çatı altına toplamak istiyoruz. Şu an çok dağınık bir şekilde hizmet veriyoruz insanlar bir araç almak için günlerce semt semt dolaşıyor ve zaman kaybına uğruyor. Oysa aynı çatı altında olsak bu alım satımlar daha kolay gerçekleşecek. Bu amaçla yeni yönetim olarak tüm enerjimizle üyelerimiz için çalışacağız” diye konuştu. Mehmet DOĞAN

Yeni Başkan Ramazan Kaplan, görevi 14 yıl başarı ile sürdüren eski başkan Numan Rahmi Palta’ya yönetimi ve dernek üyeleri adına bir teşekkür plaketi sundu.

Başkan Yardımcısı Reşit Demirel, Başkan Ramazan Kaplan, Başkan Yardımcısı Şaban ürkmez, Genel Sekreter Kemal Şener

 Devir teslim törenine, Ramazan Kaplan'ın mensubu bulunduğu Antalya Doğu ve Güneydoğu İşadamları Derneği yönetici ve üyeleri de katıldı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: