Antalya
Yayın Tarihi : 13.09.202100:55
Güncelleme Tarihi : 12.09.202116:02
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
Büyükşehir’den eşya yardımı
Büyükşehir’den eşya yardımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı sosyologları tarafından Manavgat yangınının ardından ihtiyaç belirleme çalışmaları sürüyor.

Manavgat yangınında en büyük hasarı gören mahallelerden başlamak üzere vatandaşların taleplerini karşılamaya çalışan Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin eşya yardımları sürüyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı sosyologları tarafındanUlukapı, Karavca, Güzelyalı, Oymapınar, Dikmen ve EvrensekiMahalleleri’ndeincelemesi tamamlanan ve talebi belirlenen ailelere beyaz eşya, kanepe, halı, fırın, elektrik süpürgesi ve mutfak eşyaları

dağıtılıyor. Eşya ihtiyacı karşılanan vatandaşlardan biri olan Erdal Sert, Büyükşehir Belediyesi’nin yangından bu yana her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Sert, “Geçici olarak taşındığımız ev için eşya ihtiyacımız oldu.Büyükşehir Belediye ekipleri evlerimize kadar gelerek ihtiyaçlarımızı belirlediler ve eşyalarımızı teslim ettiler. Bizleri bu zor günümüzde yalnız bırakmayan Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz’’ dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: