Antalya
10.09.2021
A
GÜNDEM , KÜLTÜR-SANAT
ANTGİAD'dan duvar resmi çağrısı
ANTGİAD'dan duvar resmi çağrısı

Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, bir platformun İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yaptığı mural (duvar resmi) çalışmasının Antalya'da da Altın Portakal Film Festivali'nin konseptine uygun şekilde uygulanması için sosyal medya hesabından çağrıda bulundu.

 

Bir online dizi ve film platformu tarafından İstanbul'da bina duvarlarına yapılan mural çalışma, özellikle sosyal medyada büyük beğeni topladı. Benzer çalışmaların 2-9 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Altın Portakal Film Festivali'nin konseptine uygun şekilde Antalya'da da uygulanmasının fark yaratabileceğini değerlendiren ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, konuyla ilgili sosyal medya hesabından çağrıda bulundu.

Sert, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Altın Portakal için Antalya sokakları ve duvarları da bu şekilde çalışmalarla, Yeşilçam filmlerimiz ve sanatçılarımız ile dolsa güzel olmaz mı? Eğer kent olarak bir ortak çalışma yürütülebilirse bizler de dernek olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız."

Benzer çalışmalar geçen aylarda Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kent merkezinde bulunan 5 ayrı noktaya yapılmıştı. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: