Antalya
18.08.2021
A
GÜNDEM , EKONOMİ
AKKON Antalya’da yapılanıyor
AKKON Antalya’da yapılanıyor

Araç Kiralamacıları Konfederasyonu'ndan (AKKON), ilçe başkanlıklarına atamalar sürüyor. AKKON  Antalya İl Başkanı Vural Bilgili,  Antalya'daki yapılanma çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.

Geçtiğimiz aylarda  Araç Kiralamacıları Konfederasyonu  (AKKON) Antalya İl Başkanlığına getirilen Vural Bilgili, ilk iş olarak Antalya İl Başkanlığı hizmet binasını hizmete açtı. Ardından ilçe teşkilatlanmalarını başlatan Bilgili, Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa ilçe başkanlıklarının atamalarını tamamladı.  Bilgili, “Antalya’da üyelerin sorunlarına yerinde ve zamanında çözüm bulmak amacı ile ilçe başkanlarını belirledik.Yürük Rent  A Car Sahibi  Oğuzhan Yürük Muratpaşa İlçe Başkanı, Saygın  Group  Sahibi  Murat Şahin Kepez İlçe Başkanı, Avt Rent A Car Sahibi  Yunus Çiftçi Konyaaltı İlçe Başkanı olarak atandı. Kendilerine görevlerinde başarılar diliyorum" dedi. 

HEDEF GÜÇLÜ BİR YAPI

Göreve gelmesi ile öncelikle üye sayısının arttırılması yönündeki çalışmalara da hız verildiğini belirten Bilgili, “Kısa zamanda 165 üye sayısına ulaştık. Antalya’da binin üzerinde araç kiralama işi yapan arkadaşımız mevcut. Daha güçlü bir yapıya kavuşup birlik ve beraberlik içerisinde sorunlarımızın çözümüne yönelik çalışmalar yapacağız. Bu çalışmaları daha güçlü kılmak içinde ilçe bazında temsilcilerimizin olması gerekiyordu ve bunu da gerçekleştirdik. İlçe temsilciliklerimizin de gayreti ile Antalya’da sektörümüzün sorunlarını çözmek için gayret edeceğiz.  Güvenilir bir sivil toplum örgütü olması yolunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

AÇILIŞLAR PERŞEMBE GÜNÜ 

AKKON İl Başkanı Vural Bilgili atanan başkanların kısa zamanda ilçe temsilcilik hizmet binalarının açılışa hazır hale getirdiklerini söyledi. Bilgili, “ Genel Başkanımız Asım Kızmaz’ın katılımı ile 19 Ağustos Perşembe günü ilçe hizmet binalarımızın açılışlarını gerçekleştireceğiz. Bu anlamda tüm dostlarımızı ve sektör temsilcilerimizi açılışımıza bekliyoruz” dedi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: