Antalya
17.07.2021
A
ARŞİV , YEREL YÖNETİM
Kızılot Plajı'na MAVİ BAYRAK
 Kızılot Plajı'na MAVİ BAYRAK

Manavgat Belediyesi Kızılot Halk Plajı, 2021 yılı için Uluslararası Mavi Bayrak ödülü ve sertifikasına ilk kez layık görüldü. 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in geçtiğimiz yıl açılışını yaptığı Kızılot Halk Plajı, deniz suyunun temizliği, donanım, hizmetler, çevre yönetimi ve engelli hizmetleri nedeniyle 2021 yılı için TURÇEV tarafından Uluslararası Mavi Bayrak ödülü ve sertifikasına ilk kez layık görüldü.  

 

SÖZEN'E TEŞEKKÜR ETTİ

Mavi Bayrak teslim töreninde konuşan  TÜRÇEV Antalya İl Koordinatörü Mustafa Ergiydiren ise Manavgat Belediyesinin işlettiği Kızılot Halk Plajının mavi bayrak kriterlerini eksiksiz olarak yerine getirdiğini tespit ettiklerini belirterek, bunları sağladığı için Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

 

ARTI DEĞER KATIYORUZ

Başkan Sözen ise , “Mavi Bayrak kriterlerinde de birinci olduğumuzu öğrendik. Buna çok mutlu olduk. Manavgat bunu hak ediyor. Yerli ve yabancı misafirlerimize hizmet etmek bizim görevimiz. Manavgat Belediyemize ait bütün halk plajlarımız mavi bayraklandı. Amacımız turizme artı değer kazandırmak. Bölge turizmimize ve Manavgat’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: