Antalya
16.07.2021
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
Kulüpteki kavga dışarı taştı: 1 ölü
Kulüpteki kavga dışarı taştı: 1 ölü

Lara'daki bir gece kulübünde kız arkadaşına laf atan grupla kavga eden Tarık Arslan (37), kavgadan 2 saat sonra dışarıda karşılaştığı kişiler tarafından tabancayla vurularak öldürüldü. 

Tarık Arslan, yanında ağabeyi S.A., arkadaşı K.N. ve kız arkadaşı S.S. ile Güzeloba Mahallesi Lara Caddesi'ndeki gece kulübüne gitti. İçeride kimliği belirsiz 2-3 kişi, iddiaya göre, S.S.'ye laf atınca Arslan da müdahale edip, tartışmaya başladı. Güvenlik görevlilerinin ayırmasının ardından Arslan ve S.S.'den özür dileyen kişiler, gece kulübünden ayrıldı.

KALBİNDEN VURULDU

Tarık Arslan ve beraberindekiler, 2 saat sonra eğlence kulübünden çıktıklarında, içeride tartıştıkları şüphelilerle karşılaştı. Arslan'ı çıkan kavgada darbeden şüphelilerden biri, tabancayla birkaç el ateş etti. Kalbinden vurulan Arslan, ağır yaralanırken, mermilerden biri de ağabeyi S.A.'nın kalçasını sıyırdı. Olay sonrası şüpheliler, otomobille kaçarken, S.A. da yaralı kardeşini otomobile bindirip, özel hastaneye götürdü. Tarık Arslan, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Hafif yaralı S.A. ise tedaviye alındı.   Olay sonrası çalışma başlatan polis, 2 şüpheliyi gözaltına aldı.

YAKINLARI FENALIK GEÇİRDİ

  Arslan’ın cenazesi ise otopsi yapılmak üzere sabah saatlerinde Antalya Adli Tıp Kurumu Morguna getirildi. Morga gelen Arslan’ın yakınları oldukça üzgün görüldü. Bazı yakınları cenaze alınırken fenalık geçirdi.  Arslan'ın cenazesi defnedilmek üzere morgdan alındı.  İ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: