Antalya
16.07.2021
A
GÜNCEL , ADLİYE
Tatile gelmişti canından oldu
Tatile gelmişti canından oldu

Almanya'dan Antalya'ya 2 arkadaşı ile birlikte tatile gelen Türk asıllı Alman vatandaşı, Side Bulvarında meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Antalya-Alanya D-400 Karayolu yönünden gelip Celal Bayar Bulvarı yönüne ilerleyen gitmekte olan Salih Can Ö.’nün kullandığı 07 ASD 346 plakalı otomobil, Side Bulvarı üzerinde Anadolu Hastanesi önünde kavşakta refüje çarptıktan sonra park halindeki 35 HA 9595 plakalı tur otobüsüne çarptı.

FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

Ön kısmı otobüsün altına girerek hurdaya dönen otomobilin sürücüsü Salih Can Ö. ile otomobilde yolcu olarak bulunan Muhammed Sait Tuncel ve Haydar Bozdağ araç içerisinde sıkıştı. Otomobilden çıkarılarak Anadolu Hastanesine kaldırılan yaralılardan 21 yaşındaki Muhammed Sait Tuncel yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

ALMANYA'DAN GELMİŞLER

 Salih Can Ö., Muhammed Sait Tuncel ve Haydar Bozdağ’ın Almanya’da yaşadığı, 13 Temmuz günü Almanya’dan tatil için Side’ye gelerek bir otele yerleştikleri, kiraladıkları otomobille Alanya’ya gezmeye gittikleri bildirildi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: