Antalya
10.07.2021
A
GÜNCEL , ADLİYE
Üst geçitte intihara kalkıştı trafik kilitlendi
Üst geçitte intihara kalkıştı trafik kilitlendi

ANTALYA'da yaptığı işin parasını alamadığını iddia eden M.A. (27), Cırnık üst geçidine çıkarak intihara teşebbüs etti. İntihar girişimi nedeniyle cadde trafiğe kapatılınca, kilometrelerce araç kuyruğu oluştu

Yaptığı iş ile ilgili ödenmesi gereken 50 bin TL’yi alamayan ve tüm çabaları sonuçsuz kalan M.A., üst geçidin demir korkuluklarına çıktı. M.A.’yı görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarla olay yerine polis, ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri, ilk olarak trafiği araç geçişine kapatırken, sonrasında üst geçide çıkarak M.A.’yı ikna etmeye çalıştı. Yolun trafiğe kapatılmasıyla itfaiye ekipleri hava yastığı açtı.. İntihara teşebbüs olayından dolayı trafikte bekleyen vatandaşlar araçlarından indi.

POLİS EKİPLERİ SON ANDA TUTTU

Olay yerine, bir süre sonra M.A.’nın eşi M.A. geldi. Polis ekipleri ve eşi, M.A.’yı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. M.A., yaklaşık 1.5 saat boyunca olduğu yerden inmedi. Bir polis, M.A.’nın bir anlık dalgınlığından faydalanarak kolundan tuttu. Bu esnada üst geçit üzerinde bulunan diğer polisler de M.A.’yı tutarak güvenli noktaya çekti. M.A., polis ekipleri tarafından ellerine ve kollarına girilerek ambulansa kadar taşındı. Bu esnada yere oturan eşi M.A., yaşananları gözyaşları içerisinde izledi. M.A., sağlık ekipleri tarafından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.M.A.’nın üst geçitten indirilmesiyle trafik akışı normale döndü. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: