Antalya
09.07.2021
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Konyaaltı Deva açıldı
Konyaaltı Deva açıldı

​Şafak Çelik’in ilçe başkanı olduğu DEVA Konyaaltı ilçe teşkilatının açılış kurdelesini Genel Başkan Ali Babacan kesti

Geçtiğimiz hafta Antalya’yı ziyaret eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Konyaaltı İlçe Teşkilatı’nın açılışını da yaptı. Açılışta, DEVA Kadın Politikaları Başkanı Elif Esen, genel başkan yardımcıları Doğa Şanlıoglu, Müfit Yetkin, Mustafa Uçak, Mehmet Emin Ekmen, Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa Satıcı, çok sayıda genel merkez üyesi, il yöneticileri ile ilçe başkanları da ayer aldı. 

Toros Mahallesi’ndeki açılışta kurdele kesen Genel Başkan Ali Babacan, İlçe Başkanı Şafak Çelik’e başarılar diledi. Yönetim kurulu odasında karar defterini inceleyen Babacan, “Kadın başkanlarımız çok daha titiz çalışıyorlar. İlçe teşkilatını kısa sürede toparlayıp kongre yapan Şafak başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

FARKLI PROJELERİMİZ VAR

Genel Başkan Babacan’a çalışmalar hakkında bilgi veren Çelik ise, “Daha önce atanarak gelmiştim. Yakın zamanda yaptığımız kongre ile seçilmiş başkan oldum. Çalışkan bir yönetim kurulumuz var. İlçe ile ilgili farklı projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu. Çelik, daha sonra Babacan’a nazar boncuğu hediye etti. Engin KORKMAZ 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: