Antalya
02.07.2021
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Covid-19- salgınının yaralarını saracağız
Covid-19- salgınının yaralarını saracağız

ANTALYA İş İnsanları Derneği'nin (ANTİAD) 5 yıldızlı otelde düzenlediği toplantıya, Başkan Ferhat Yıldız, yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı. Toplantıya konuk olan Ekonomist Erkin Şahinöz, ekonomideki son değerlendirmeleri, döviz kurundaki hareketlenmeyi ve kripto paralar hakkında üyelere bilgilendirmede bulundu. 

Başkan Ferhat Yıldız ise pandemi sonrasında dernekteki değerlendirmeleri üyeleriyle paylaştı. Pandemi nedeniyle uzun bir süre dernek faaliyetlerinin aksadığını belirten Yıldız, her 15 günde bir üyelerle bir araya geleceklerini ve kentin önde gelen insanlarıyla özel toplantılar yapacaklarını anlattı.

ÖNEMLİ PROJELER

Antalya iş insanları Derneği olarak pandeminin yaralarını hızla sarmaya kararlı olduklarını anlatan Ferhat Yıldız, “Sıkıntılı pandemi sürecini hızlıca atlatacağız. Üyelerimizle birlikte bu süreçten çok zararlı çıktık, fakat yaralarımızı hızla telafi etmeye kararlıyız. Üyelerimize bütün desteği bu süreçte vereceğiz. Bununla ilgili bütün aktif, siyasi, politik hizmetler de dahil olmak üzere üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Pandemi süresinin yaralarını hızla sarmaya kararlıyız. Gelecek planlarımızı yaptık. İnşallah hem Antalya hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak güzel projelerle üyelerimizin kalkınmasına fayda sağlayacağız" dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: