Antalya
28.06.2021
A
GÜNDEM , SPOR
Şimşek topbaşı yaptı
Şimşek topbaşı yaptı

Uzun bir tatilin ardından toplanan Antalyaspor, 2021-2022 sezonu öncesi ilk antrenmanını yaptı. Çalışmaya gençler katılırken, takımın tamamının 2 Temmuz’da toplanması, milli takımlarda bulunan oyuncuların daha sonra gelmesi bekleniyor

 

18 Mayıs’ta Beşiktaş ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçından sonra tatile çıkan Antalyasporlu futbolcular, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde toplanarak 2021-2022 sezonu öncesi ilk antrenmanı gerçekleştirdi. Yeni transferler Erkan Eyibil, Ersin Zehir ve Doğukan Nelik’in de katıldığı çalışmada, kiralık olarak gittiği takımlardan dönen futbolcular ve genç oyuncular katıldı. Eren Albayrak’ın da yer aldığı çalışmalar, sabah saatlerinde fitness salonunda akşam ise sahada çalışıyor. Ölçümleri yapılan futbolculardan kilo fazlası olduğu tespit edilenler, antrenmanın ardından yarım saat havuzda özel olarak çalışıyor.

YURTDIŞI KAMPI YOK

Antalyaspor’da yabancı futbolcuların 2 Temmuz’da takıma katılacakları, ülkelerinin milli takımlarında bulunan Fedor Kudryashov ve Fredy Ribeiro’nun ise daha sonra katılmalarının beklendiği belirtildi. Teknik ekibin hazırladığı program dahilinde antrenmanlarını sürdürecek olan kırmızı-beyazlı ekip, yapılacak sezon başı testlerin ardından kamp yapacak. İlk kamp yeri için Erzurum Palandöken’e gitmesi beklenen kırmızı-beyazlı takımın, yurtdışı kampına gitmeyeceği öğrenildi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: