Antalya
28.06.2021
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Bilgili, AKKON il Başkanı oldu
Bilgili, AKKON il Başkanı oldu

Araç Kiralamacıları Konfederasyonu  (AKKON) Antalya İl Başkanlığına getirilen Vural Bilgili, Antalya İl Başkanlığı hizmet binasını törenle hizmete açtı.

 

Araç Kiralamacıları Konfederasyonu (AKKON) Antalya Eski İl Başkanı Cemil Çelebi’den bayrağı  devralan Vural Bilgili, Muratpaşa Mahallesi Emrah Caddesi'ndeki AKKON Antalya İl Başkanlığı hizmet binasını hizmete açarak ilk icraatını gerçekleştirdi.  Bilgili hizmet binasının açılış kurdelesine AKKON Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kızmaz ile birlikte kesti.

 

ODA OLMA YOLUNDAYIZ

AKKON Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kızmaz törende yaptığı konuşmada yeni başkan Vural Bilgili ve yönetim kurulu arkadaşlarına başarılar diledi. Kızmaz, “Birlikten kuvvet doğar anlayışı ile sektörde hizmet veren tüm araç kiralamacılarını AKKON çatısı altında birleşmeye davet ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde  hareket ettiğimiz zaman inanıyorum ki yaşadığımız sorunların üstesinden geleceğiz. Şu ana kadar Türkiye genelinde 2 bin 450 üye sayısına ulaştık ve bu sayı hızla artmaya devam ediyor. Şimdiden sizlere bir müjdeyi de vereyim. Oto Galericiler  Kiralamacılar Odası kurulma çalışmaları Ankara’da başladı” diye konuştu.

 

DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ

Bayrağı devir aldığı eski il başkanı Cemil Çelebi”ye verdiği üsten hizmetlere teşekkür eden

AKKON İl Başkanı Bilgili, “Antalya’da eksikliği hissedilen hizmet binasını açmanın mutluğunu yaşıyoruz. AKKON’un amacı sektöre gönül vermiş meslektaşlarımızın menfaatlerini gözetmek, eksikliklerini gidermek ve sektöre doğru bir yön vermektir. Özellikle meslektaşlarımızın giderlerini asgariye düşürme hedefimiz önceliğimiz olacaktır. Buradan Antalya’da hizmet veren tüm sektör temsilcilerini bu çatı altında toplanmaya davet ediyorum. İnanıyorum ki bu çatı tüm sektör temsilcilerimizin güç kaynağı olacak ” şeklinde konuştu.

 

AÇILIŞA İLGİ YOĞUNDU 

Konuşmaların ardından dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesildi.  Açılışa Araç Kiralamacıları Konfederasyonu (AKKON) Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kızmaz’ın yanı sıra Antalya Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin, Araç Kiralamacıları Konfederasyonu Kocaeli İl Başkanı Güray Karalı, AKKON Araç Kiralamacılar Konfederasyonu, Doğu Akdeniz Bölge Başkanı ve Mersin İl Başkanı Nevzat Uğurlu, AKKON Alanya İlçe Başkanı Ecevit Yetiş, Şanlıurfa Rent A Car Oto Kiralamacılar Dernek Başkanı İsmail Tumbuloğlu, AKKON Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Kurt,  Birmot Filo Satışlar Temsilcisi Emrah Sarı ve çok sayıda davetli katıldı. Mehmet DOĞAN

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: