Antalya
28.06.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Diş polikliniğine yoğun ilgi
Diş polikliniğine  yoğun ilgi

 ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin Kepez ilçesinde yapımını tamamlayarak hizmete açtığı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, açıldığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor. Poliklinikte 7 Nisan 2021'den bu yana 7-14 yaş arası 980 çocuğa hizmet verildi, 2 bin 250 işlem gerçekleştirildi.

 

Sakarya Bulvarı'nda yeni ve modern binasında faaliyet vermeye başlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı'na bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 7-14 yaş arasındaki çocuk hastalara pandemi şartlarında hizmet veriyor. Nisanda açılan ve sosyal güvence aranmaksızın hizmet veren klinikte ağız diş muayenesi, panoramik röntgen çekimi, dolgu, süt dişlerine kanal tedavisi, diş çekimi ve diş taşı temizliği yapılıyor.

RANDEVULU HİZMET

Merkezde pandemi nedeniyle Sağlık Bakanlığı'nın önerdiği bütün önlemler alındı. Bu kapsamda klinikler düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, randevulu olarak hizmet veriyor, tedavi de buna göre planlanıyor. Merkezden, 0 242 361 39 18 numaralı telefondan randevu alınabiliyor. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: