Antalya
24.06.2021
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Bu kez seçimle başkan oldu
Bu kez seçimle başkan oldu

Genel Merkez atamasıyla Deva Partisi Konyaaltı İlçe Başkanı olan Şafak Çelik,  yaptıkları ilk genel kurulda başkan seçilerek güven tazeledi.

Deva Partisi Konyaaltı İlçe Teşkilatı 1. Olağan Genel Kurulu Nazım Hikmet Kongre Merkezi’nde yapıldı. Genel kurulda divan başkanlığını Selda Öner, divan başkan yardımcılığını Tayfun Ayan ve divan katipliğini Hasan Karabulut, Sibel Burgucu ile Çiğdem Baysal yaptı. Genel kurula Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Uçak, İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanı Ali Yağız, Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa Satıcı, İl Başkanı Özgür Özbek ve partililer katıldı. Geçtiğimiz kasım ayında başkanlığa atanan Şafak Çelik, tek aday olarak girdiği seçimi tüm delegelerin oyunu alarak kazandı. Böylece Çelik, Deva Konyaaltı İlçe Teşkilatı'nın seçimle gelen ilk ilçe başkanı oldu.

 

YENİ HEDEFLERE YOL ALIYORUZ

 

Seçimden önce partililere seslenen Şafak Çelik, “Bugün Konyaaltı için önemli ve tarihi bir gün. Geçtiğimiz yılın kasım ayında görevlendirilen 7 kurucu üyemizle birlikte; Konyaaltı ilçe teşkilatımızı oluşturmaya başladık. 7 Ocak 2021 tarihinde resmi olarak açılışını yaptığımız ilçe teşkilatımızda ben ve arkadaşlarım, bu göreve gelirken gönüllülüğü esas aldık ve bugün, yine bu perspektifle yolumuza devam ediyoruz” dedi.

 

ÖZGÜR BİR ÜLKE HAYAL EDİYORUZ

Bugüne kadar yapılan projelerden bahseden Çelik, “Amacımız; halkımızın refahı ile gençlerimizin, çocuklarımızın geleceğinin teminat altına alındığı, kadın ve erkek bireylerin toplumun her alanında eşit olduğu, halkın tüm kesiminden bireylerin her alanda özgürlüğünün ve güvenliğinin sağlandığı, hukukun üstünlüğünün korunduğu, ekonomisi güçlü ve bağımsız bir Türkiye'dir. Düşünce ve ifade özgürlüğünün önünde engellerin olduğu bir ülkede, bunların mümkün olamayacağının bilincindeyiz. Burada sizlere söz veriyorum. Biz bunu çözeceğiz” diye konuştu.

 

UÇAK: HEDEFİMİZ İKTİDAR

İl Başkanı Özgür Özbek ise Antalya’nın devası olmak için yola çıktıklarını söyledi. Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Uçak da, Türkiye çapında 15 komisyon oluşturulduğunu ve bu komisyonların halkın sorunlarına çözüm üretme amacıyla kurulduğunu söyledi. Uçak, Deva Partisi’nin iktidar hedefiyle yola çıktığını vurguladı.

 

YENİ YÖNETİM KURULU

 

Yapılan seçimin ardından yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Şafak Çelik (Başkan), Ahmet Göktaş, Ahmet Yıldız, Banu Kayadelen, Esra Atik, Ferhat Aydın, Hakan Akar, Hakan Çitfçi, Gökay İncetürkmen, Zekeriya Çakmaz, İbrahim Malatya, Orkun Birmec, Raşit Kıyak, Volkan Bayrı, Umut Recep Döner.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: