Antalya
23.06.2021
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Alihan Kansu, bölge temsilcisi oldu
 Alihan Kansu, bölge  temsilcisi oldu

Anavatan Partisi İl Başkanı Alihan Kansu, genel merkez tarafından Teşkilat Başkan Yardımcılığı ve Akdeniz Bölge Başkanlığı görevlerine getirildi.

Anavatan Partisi İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Anavatan Partisi, yeni bir devri müjdeleyen güçlü iradesi ile kuvvetlenmeye devam etmektedir. 5 Haziran 2021 tarihinde Anavatan Partisinin MYK toplantısında alınan kararlar neticesinde Teşkilat Başkan Yardımcılığı ve Akdeniz Bölge Başkanlığına Antalya İl Başkanı Alihan Kansu atandı." denildi.

Kansu yeni görevlendirme ile ilgili yaptığı açıklamada,  “Sayın Genel Başkanımızın takdirleri ile tarafıma verilen Akdeniz Bölgesinden Sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevi şahsım için bir onurdur. Başta, Sayın Genel Başkanımız İbrahim Çelebi ve kıymetli MYK üyelerimize teşekkür ederim.  Bu güne kadar elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bundan sonra da fazlasını yapmak için görevimizin başında olacağız. Antalya ilçe teşkilatlanmalarının tamamını bitirmek üzereyken Akdeniz bölgemizin de Başkanlığını yaparak  programlarımıza hemen başlayacağız.” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: