Antalya
Yayın Tarihi : 23.06.202102:37
Güncelleme Tarihi : 22.06.202119:45
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Haklarımızı savunacağız
Haklarımızı savunacağız

Büro Memur-Sen Antalya Şube Başkanı Ünal Hisarkaya, “Kamu görevlilerimizin haklarını sonuna kadar savunacak, masada yeni kazanımlara imza atacağız” dedi.

Hisarkaya, kamu görevlilerinin haklı tercihi olan Büro Memur-Sen’in Büro, Bankacılık ve Sigortacılık Hizmet Kolunda 10 yıldır Genel Yetkili Sendika unvanını koruduğunu söyledi. Ağustos ayında 6’ıncı Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinin başlayacağına dikkat çeken Ünal Hisarkaya, “Sendika olarak son bir yıldır şube ve teşkilatlarımızla düzenlediğimiz çalıştaylarla, sendika genel merkezimizin mevzuat birimleriyle ve yaptığımız gezilerle üyelerimizin sorunlarını tek tek dinleyerek toplu sözleşme masasına donanımlı bir şekilde hazırlanıyoruz” açıklamasında bulundu.

 

 

YÜZDE 100’DEN FAZLA TALEP

Hisarkaya, “Ortak akıl yürütüyor, istişareye önem veriyoruz. Hizmet kolumuzda yer alan kurumlarda çalışan kamu görevlilerimizin hakları olan 100’den fazla taleple toplu sözleşme masasına oturacağız. Kamu görevlilerimizin haklarını sonuna kadar savunacak, masada yeni kazanımlara imza atacağız. Kamu görevlilerimizin haklarını savunmak ve müreffeh bir çalışma ortamı sağlamak için onurlu mücadelemiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: