Antalya
19.06.2021
A
ARŞİV , KÜLTÜR-SANAT
Babalar için özel dinleti
Babalar için özel dinleti

AKDENİZ Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Keman Sanat Dalı öğrencileri, Babalar Günü'ne özel keman dinletisi düzenledi.

 

Pandemi nedeniyle ara verilen konser etkinliklerini online ortama taşıyan Antalya Devlet Konservatuvarı'nın genç yetenekleri, Babalar Günü için özel bir konser hazırladı. Atatürk Konferans Salonu'nda çekimleri yapılan konser, Babalar Günü'nde Akdeniz Üniversitesi Youtube sayfasında izleyici ile buluşacak. Birbirinden zor parçaları babaları için çalan öğrenciler duygusal anlar yaşadı.

AİLELERİN EMEĞİ BÜYÜK

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Yaylı Çalgılar Ana Sanat Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sonat Coşkuner, "Konservatuvar olarak büyük bir aileyiz ve öğrencilerimizle birlikte bu gücümüzü anneler ve babaların desteğiyle daha da artırıyoruz. Öğrencilerimiz üzerinde hocalarımızın emeği olduğu kadar annelerimizin ve babalarımızın da emeği yadsınamayacak derecede fazladır. Babalar Günü vesilesiyle düzenlediğimiz Keman Dinletisi etkinliğimizde emeği geçen hocalarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun" dedi.  

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: