Antalya
19.06.2021
A
ARŞİV , KÜLTÜR-SANAT
Yazlık sinemaya yoğun ilgi
Yazlık sinemaya yoğun ilgi

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin Konyaaltı Sahili'nde gerçekleştirdiği 'Sahilde Sinema Var' etkinliği 'Aile Arasında' filmi ile devam etti

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Sahilde Sinema Var/Maskeli Sinema' etkinliği ile Antalyalıların sinema özlemine son verdi. Sinemaya hasret kalan Antalyalılar sosyal mesafe ve hijyen kuralları içerisinde açık havada sinema keyfi yaşamaya devam ediyor.

7'DEN 70'E SİNEMA KEYFİ

Konyaaltı Sahili Beach Park Varyant Meydanı'nda ücretsiz gerçekleştirilen etkinliğin ikinci gününde Türk sinemasının son dönemdeki en sevilen yapımlarından 'Aile Arasında' filmi izleyicilerle buluştu. 7'den 70'e çok sayıda Antalyalının büyük ilgi gösterdiği film keyifli dolu anlar yaşattı. Sinemaseverler serin bir yaz akşamında sahilde açık havada film keyfi yaşadı. Pandemi tedbirleri kapsamında giriş kapılarında güvenlik görevlileri vatandaşların ateş ölçümlerini gerçekleştirdi. Alan girişinde vatandaşların elleri dezenfekte edildi, maskesi olmayanlara maske verildi.

SİNEMA ŞÖLENİ

Sahilde Sinema Var' etkinliği kapsamında 18 Haziran'da 'Naim', 19 Haziran Babalar Günü'ne özel 'Sen Benim Her Şeyimsin' gösterilecek. Temmuz ayı başlarına kadar sürecek sinema günlerinde 'Bayi Toplantısı', 'Düğün Dernek 2', 'Unutursam Fısılda', 'Ayla' ve 'Organize İşler' gibi Türk Sineması'nın birbirinden güzel yapıtları Antalyalılarla buluşacak.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: