Antalya
18.06.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
'Seçime hazır olun' çağrısı
'Seçime hazır olun' çağrısı

 İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, İl Kadın Politikaları Başkanı Aysel Damatoğlu'nun düzenlemiş olduğu 'Yaza Merhaba' toplantısında partili kadınlardan çok sıkı çalışarak üye kayıtlarını artırmalarını ve seçime hazır olmalarını istedi

İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur ile birlikte İl Kadın Politikaları Başkanı Aysel Damatoğlu'nun düzenlemiş olduğu 'Yaza Merhaba' toplantı programında partili kadınlarla bir araya geldi. Uygulanan pandemi kuralları nedeniyle sadece sınırlı sayıda katılımcının katıldığı programda, Muratpaşa İlçe Kadın Politikaları Başkanı Ümran Ölekli de hazır bulundu.

ÇALIŞKAN KADINLAR

Başkan Mehmet Başaran, toplantıda yaptığı konuşmada, partili tüm kadınların çok sıkı çalışarak üye kayıtlarını artırmalarını ve seçime hazır olmalarını istedi. İlçe gezilerinde halkın nabzını tuttuklarını ve gördükleri ilgi ve alakadan son derece memnun olduklarının altını çizen Başaran, “Esnafından turizmcisine, işçisinden memuru ve emeklisine kadar tüm vatandaşlarımız artık iktidardan kurtulmak istiyor. Biz bu yola baş koyduk. Özellikle partimizin çalışkan kadınlarının desteğiyle biz iktidara geleceğiz" dedi.

OYUMUMUZU İKİYE KATLARIZ

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur ise Antalya'da oylarını en çok artıran parti olduklarını kaydetti. Tayfur, “Partimizin en büyük gücü olan kadınlarımızla Antalya'da oy oranımızı ikiye katlayacağız" dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: