Antalya
14.06.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
"Cumhuriyetin Delikanlıları" yemekte bir araya geldi
"Cumhuriyetin Delikanlıları" yemekte bir araya geldi

"Gerilla" lakaplı eski Gençlik Kolları Başkanı Recep Durmasür, CHP’nin çeşitli dönemlerinde il ve ilçe yönetimlerinde, belediye meclislerinde, il genel meclislerinde görev alan emektarlarını  “Cumhuriyetin Delikanlıları” organizasyonu ile bir araya getirdi.

Çağdaş Yaşam Parkı’ndaki organizasyona Antalya’da bulunan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile İl Başkanı Nuri Cengiz, Antalya milletvekilleri Cavit Arı, Aydın Özer ve Rafet Zeybek, İl Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eski milletvekilleri Hasan Ünal, Bekir Kumbul ve Tuncay Ercenk, eski  belediye başkanları ve çok sayıda partili ve emektarı katıldı.

 

DURMASÜR’E TEŞEKKÜR

Özgür Özel, bu organizasyonu gerçekleştiren Recep Durmasür’ü kutlayarak, bu tür toplantıların Türkiye genelinde yaygınlaştırılması gerektiğini anlattı. Özel, “Recep Durmasür’ü yürekten alkışlıyorum hepimizin bir araya gelmemizi kolaylaştıran bu konuda emek çeken bir büyüğümüz. Her türlü övgünün ve takdirin üzerinde bir şey yapmış kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

 

BİR ADIM GERİ ATMAM

Özel, “Hiçbirimiz kişi olarak anılmamalıyız. Görevlerimiz ve CHP her şeyin önündedir.  Mecliste bazen tehdit ediyorlar o zaman söylüyorum. Bir kelime eksik konuşmam, bir adım geri adım atmam, bir santim eğilmem” dedi. Toplantıya katılanlar sıra ile söz alarak, geçmişte yaşanan hatalarla ilgili özeleştiriler yaparak, önümüzdeki seçimlerle ilgili strateji hatasının yapılmamasını istediler. Geçmişe yönelik anıların anlatıldığı toplantı  sonunda CHP’li eski delikanlılar birbirleriyle kucaklaşarak ayrıldılar.

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: