Antalya
11.06.2021
A
ARŞİV , SPOR
Yeni Başkan Hesapcıoğlu
Yeni Başkan Hesapcıoğlu

Mustafa Yılmaz’ın istifası ile boşalan Antalyaspor Derneği Başkanlığı’na Emin Hesapçıoğlu seçildi. Hesapçıoğlu, 11 branşta 574 sporcusu bulunan derneğin, Antalyaspor A.Ş.’ye de katkı sunmaya devam edeceğini söyledi

 

Antalyaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda, Mustafa Yılmaz’ın istifası ile boşalan dernek başkanlığına Emin Kemal Hesapcıoğlu seçildi. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda yapılan genel kurula Antalyaspor Kulübü Derneği, Antalyaspor Vakfı ve Antalyaspor A.Ş. eski başkan ve yöneticilerinin yanı sıra Antalyaspor Vakfı Başkanı Nafiz Tanır ile dernek üyeleri katıldı.

 

TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

Genel kurulun Divan Kurulu Başkanlığı’nı Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere yaptı. Genel kurul maddeleri arasında yer alan tüzük değişikliği kabul edildi. Seçim maddesinde tek liste adaylığını açıkladı. Kurulda Emin Kemal Hesapcıoğlu’nun başkanlığında oluşturulan liste, Antalyaspor Kulübü Derneği’nin yeni yönetimi olarak göreve geldi.

 

34 İSİM TAM YETKİ İLE ÇALIŞACAK

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanlığı’na seçilen Emin Kemal Hesapcıoğlu konuşmasında “Antalyaspor Ailem” vurgusu yaptı. Yönetim, denetim ve haysiyet kurullarında görev alacak olan asil ve yedek toplam 34 ismin prosedür gereği bu şekilde sıralandığını, ancak 34 ismin de bir yönetim kurulu üyesi gibi kulüp için aktif olarak çalışması üzerine bir sistem kurduklarını anlatan Hesapcıoğlu, “Derneğimiz 11 farklı branşta, 574 sporcu ile faaliyetlerini sürdürüyor. Milli oyuncular, şampiyonlar ve Türkiye rekortmenlerini barındıran bir kulübüz. Her şeyimiz amatör branşlarımız için. Onların daha iyi şartlarda daha büyük başarılara imza atması için çalışacağız. Biliyoruz ki yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

 

ALKIŞIMIZI TÜRKİYE DUYACAK

Antalyaspor A.Ş’den destek alan değil, katkı koyan bir mali yapıya sahip olduklarını ve bunu artırarak geliştireceklerini belirten Hesapcıoğlu, “Sağlam temeller üzerine oturtulmuş Antalyaspor’umuzun aynı şekilde yoluna devam edebilmesi için hep birlikte çalışacağız. Antalyaspor’umuzun başarılarını hep birlikte alkışlayacağız. Bu alkışın daha yüksek sesle duyulması için hep birlikte tek yürek ele ele vereceğiz ve alkışlarımızı tüm Türkiye’ye duyuracağız” dedi.

 

ANTALYASPOR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ:

Emin Kemal Hesapcıoğlu

Mustafa Özdoğan

Ufuk Sezer

Osman Sapmaz

Kıvanç Bülent Kuzay

Deniz Varol

Ersan Göbelek

İbrahim Gökhan Kasapoğlu

Levent Küçükçolak

Birhan Varol

 

DENETLEME KURULU ASİL

Mustafa Türker

Mehmet Çelik

Mehmet Hakan İrban

 

HAYSİYET KURULU ASİL

Turgay Soyer

İbrahim Şendil

Ahmet Kiştin

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: