Antalya
Yayın Tarihi : 12.06.202105:35
Güncelleme Tarihi : 11.06.202120:37
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
Manavgat'ta öncelik hijyen
Manavgat'ta öncelik hijyen

Manavgat Belediyesi, kademeli normalleşme sürecinde halk plajlarını ve mesire alanlarını pandemi kurallarına uygun bir şekilde yeniden faaliyete geçirdi.

Manavgat Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ekipleri, ilk olarak sosyal mesafe ve hijyen kurallarına göre yeniden düzenleme çalışmalarını tamamladı. Şezlong ve soyunma kabinlerini her kullanım sonrasında dezenfekte eden ekipler, uyarı tabelalarını da yerleştirdi. Vatandaşlar, Manavgat Belediyesi’ne ait olan Evrenseki, Sorgun-Çamiçi,Boğaz ve Kızılot Halk plajlarını sabah 09.00 ile akşam 21.00 arasında, Yemişli, Kızılot, Sorgun, Şelale, Örenşehir, ve Değirmenli mesire alanlarını ise sabah 08.00 ile akşam 21.00saatleri arasında kullanabilecek.

SÖZEN: ÖNCE SAĞLIK

Yasakların kalmasının ardından Covid-19 tedbirlerine göre yeniden normalleşme düzenine geçtiklerini belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,  “Yerli ve yabancı ziyaretçilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önemli. Halkımızın, aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirebilmesini sağlamak amacıyla belirlenen kurallarda hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm konuklarımızın maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymasını önemle rica ediyor, daha güzel,daha sağlıklı günlerde bir arada olmayı temenni ediyorum” dedi.  Hc

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: