Antalya
10.06.2021
A
ARŞİV , EKONOMİ
ANET tesisleri iyileştirilecek
ANET tesisleri iyileştirilecek


Antalya Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, OSB Başkanı Ali Bahar ile birlikte ANET et işleme merkezinin rehabilite edilmesi konusunu ele aldı

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ı ziyaret etti. Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır ve ANET Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kocagöz’ ün katılımlarıyla ziyarette belediye bürokratları da hazır bulundu.

 

REHABİLİTE EDİLECEK

OSB içindeki ANET mezbahası(Et işleme merkezi) ve hayvan borsası projeleriyle ilgili OSB Başkanı Ali Bahar’la görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Başkan Böcek, “Büyükşehir Belediyesi şirketi ANET et işleme merkezinin rehabilite edilmesi konusunu ele aldık. İşbirliği için ATB ve OSB’ye teşekkür ediyorum. Bu konudaki çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla devam ettireceğiz” diye konuştu.

HER TÜRLÜ KATKIYA HAZIRIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, şunları söyledi: “Hayvan borsası ve OSB içindeki ANET tesisinin rehabilite edilerek daha modern bir yapıyla kazandırılması konularında her türlü katkıyı koymaya hazır olduğumuzu taahhüt ediyoruz. Kendilerine de açık çek veriyoruz. Antalya için hepimiz birlikte çalışmanın görüntüsünü vermekten mutluluk duyuyorum.”

HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: