Antalya
10.06.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
Antalya TDP seçime hazır
Antalya TDP seçime hazır

Türkiye Değişim Partisi’nin Antalya il ve ilçe örgütlenmeleri tamamlandı. TDP İl Başkanı Arman Karadağ, il ve ilçe kongrelerini 16 Temmuz’a kadar bitireceklerini belirterek, “TDP Antalya olarak seçime hazırız” dedi.

 

 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Antalya’daki örgütlenmesini de tamamladı. TDP İl Başkanı Armağan Karadağ, Antalya İl Teşkilatı binasında düzenlenen toplantıda İl Yöneticileri ve Konyaaltı İlçe Başkanı Bekir Taşkan, Serik İlçe Başkanı Hasan Çelik, Alanya İlçe Başkanı Ercan Tüysüzoğlu, Kemer İlçe Başkanı Ferdi Atalay, Kepez İlçe Başkanı Hüsnü Örnek Muratpaşa İlçe Başkanı Erhan Kaçar ve Aksu İlçe Başkanı Ahmet Karatepe ile bir araya geldi.

 

SEÇİME HAZIRIZ

TDP Genel Başkan Yardımcısı ve Avrupa Başkanı Cem Karadağ'ın yer aldığı Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Armağan Karadağ, ,“Birbirinden değerli ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile 16 Temmuz’a kadar kongrelerimizi de bitirip büyük kurultaya katılacağız. Erken ya da zamanında yapılacak seçimlere her şeyimizle hazırız” diye konuştu

 

BARIŞ, HUZUR VE REFAH

Toplantıda konuşan Cem Karadağ ise, TDP iktidarında değişimin yönetim sistemi, eğitim, adalet mekanizmaları ve sağlık başta olmak üzere her alanda yapılacağını kaydetti.  Karadağ, “Bu değişim Türkiye’ye barışı, huzuru, refahı getirecek. Değişim hareketi bu amaçla başladı ve şimdi bu amaçla gayret gösteriyoruz. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül öncülüğünde bunu başaracağız” diye konuştu.

 

BARIŞÇIL POLİTİKALAR

İlçe başkanlarına kongrelerle ilgili teknik bilgiler veren TDP İl Sekreteri Erdoğan Yılmaz da, TDP’nin barış söylemi ve barışçıl politikalarıyla halkın önüne çıktığını ifade etti. Yılmaz, Türkiye’nin artık sağ-sol, sünni-alevi, zengin-fakir gibi ayrışmalara, kutuplaşmaları tahammülünün kalmadığına da işaret etti.

 

AMPULLER DEĞİŞECEK

Bu arada toplantıya telekonferans yöntemiyle katılan TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Antalya benim en çok önem verdiğim kentlerden biridir. Şu anda orada geleceğin belediye başkanlarını meclis üyelerini milletvekillerini görüyorum. Merak etmeyin ben inanmadığım yola çıkmam.İnanın ve samimiyetle gayret gösterin. Hep birlikte başaracağımızı göreceksiniz. Artık ampulün değişme zamanı geldi. Her ampulün bir kullanma miadı var. Bunların miadı doldu. Türkiye Değişim Partisi ampulleri değiştirecek” diye seslendi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: