Antalya
10.06.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
CHP İl Başkan Nuri Cengiz'den Kılçdaroğlu'na ziyaret
CHP İl Başkan Nuri Cengiz'den Kılçdaroğlu'na ziyaret

CHP İl Başkanı Nuri Cengiz, beraberindeki heyet ile birlikte Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Cengiz, “İktidara yürüdüğümüz yolda üzerimize düşeni yapmaya fazlasıyla hazırız” diye konuştu

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Nuri Cengiz, İl Saymanı İbrahim Güney ve Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir ile birlikte CHP’nin meclis grup toplantısına katıldılar. CHP Antalya heyeti, toplantının ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret etti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile Antalya’nın gündemini değerlendirdiklerini ve fikir alışverişinde bulunduklarını ifade eden CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.

İKTİDAR İÇİN HAZIRIZ

Üzerinde çalıştıkları planlamalardan ve örgüt çalışmalarımızdan bahsettiklerini belirten Cengiz, “Partimizin emin adımlarla iktidara yürüdüğü yolda il ve ilçe örgütleri olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya hazır olduğumuzu aktardık. Önümüzdeki süreçte, partimizin Antalya’daki tüm dinamikleri ile birlikte koordineli bir şekilde hareket ederek, iktidara olan hazırlığımızı birlik ve beraberlik içerisinde tüm halkımıza göstereceğiz. Genel Merkezimizin ürettiği, Genel Başkanımızın gündeme getirdiği tüm fikir ve çözüm önerilerini Antalya halkına en doğru şekilde aktarmak için çalışacağız. AKP iktidarının, yolun sonunu gördükleri için özellikle son dönemde hızlandırdığı yağmacılık ve talana karşı hukuksal, örgütsel, eylemsel her anlamda, her platformda mücadelemizi verecek, ranta hizmete müsaade etmeyeceğiz! Demokratik, laik, çağdaş ve özgürlükçü bir anlayış ile iktidara yürüyecek; toplumun tüm kesimleri ile birlikte halkın iktidarını kuracağız. Bu ülkeyi özlediği, istediği o aydınlığa hep birlikte kavuşturacağız. Genel Başkanımızın yanı sıra Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı ve İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Bülent Kuşoğlu’nu da makamlarında ziyaret ettik” şeklinde konuştu. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: