Antalya
10.06.2021
A
ARŞİV , VİDEOLU HABERLER
Teomanpaşa'da büyük panik-VİDEO
Teomanpaşa'da büyük panik-VİDEO

Kepez'deki bir apartmanın giriş katında  çıkan yangında evin bir duvarı ve demir korkuluklar kırılırken, daire sahibi Raşit Evren A. (41) yaralandı.

Kepez ilçesi Teomanpaşa Mahallesi 2267 Sokak üzerinde bulunan 4 katlı apartmanın zemin katında tek başına yaşayan Raşit Evren A.’nın evinde yangın çıktı. Henüz bilinmeyen nedenle çıkan yangında alevler arasında kalan ve elbiseleri tutuşan Raşit Evren A., güçlükle dışarı çıktı. Vücudunun çeşitli yerlerinde yanıklar oluşan Raşit Evren A.'ya, vatandaşlar su ve buz tedavisi uyguladı.

KORKULUKLAR FIRLADI

Yangın kısa sürede tüm daireye yayılırken, oluşan duman ise tüm binayı sardı. Yangınla birlikte meydana gelen patlamadan dolayı evin dışında yer alan demir korkuluklar bahçe duvarının üzerine fırladı. Yangın ve patlama seslerinden korkan bina sakinleri kendilerini dışarıya attı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralı Raşit Evren A., ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. İtfaiye ekiplerinin zamanında müdahalesiyle yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Yangında Raşit Evren A.'nın evindeki eşyalar tamamıyla zarar görürken, apartmanın 1 ve 2'nci katında maddi hasar oluştu. Yangının çıkış nedenin belirlemek için çalışma başlatıldı

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: