Antalya
07.06.2021
A
ARŞİV , EKONOMİ
MATSO yönetiminden çözüm önerileri raporu
MATSO yönetiminden çözüm önerileri raporu

MANAVGAT Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na, üyelerden gelen talepleri içeren bir dosya sundu.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin Güngör ve başkan yardımcıları Şükrü Arslan ve Mehmet Ergen ile yönetim kurulu üyesi Taner Demir Durar ve Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Baykal Özden'in yer aldığı heyet, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Manavgat'ın tropikal ürünlerinden oluşan hediye paketini takdim eden heyet, Hisarcıklıoğlu'na üyelerden gelen talepleri içeren dosyayı sundu.Eski MATSO Başkanı Ahmet Boztaş'a Allah'tan rahmet dileyen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, MATSO Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Seydi Tahsin Güngör'e de başarılar diledi.

 

Kendilerini kabul eden ve zaman ayıran TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür eden Başkan Seydi Tahsin Güngör, merhum Başkan Ahmet Boztaş'ın yolunda ilerleyerek kaldığı yerden projelerini sürdüreceklerini söyledi. Tüm dünyayı ve ülkeyi etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) pandemisinde üyelerin yaşadığı sıkıntıları dile getiren Başkan Güngör, "Pandeminin etkisiyle üyelerimiz doğrudan ciddi şekilde etkilenmiştir. Üyelerimizden gelen birçok talepleri Sayın Başkanımız sizlerin de desteği çözdük çözmeye devam edeceğiz" diye konuştu. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: