Antalya
02.06.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
DEVA’lı kadınlar proje üretiyor
DEVA’lı kadınlar  proje üretiyor

Deva Partisi Kadın Çalışma Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Elif Esen’in online katıldığı kadın politikaları toplantısına bu hafta Konyaaltı İlçe Teşkilatı ev sahipliği yaptı

 

Deva Antalya Kadın Çalışma Politikaları Başkanlığı, toplantılarını her hafta bir ilçede yapma kararı aldı. Bu bağlamda 2. toplantı Konyaaltı İlçe Teşkilatı’nın ev sahipliğinde yapıldı. Deva Antalya Kadın Çalışma Politikaları Başkanı Nuray Özkul önderliğinde yapılan toplantıya DEVA Kadın Çalışma Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Elif Esen online katıldı.

ESEN BİLGİ VERDİ

Deva Antalya il yönetimdekiler kadınlar, Konyaaltı, Muratpaşa ve Kepez ilçe yönetimindeki kadınların katıldığı toplantıda geleceğe dair hedefleri aktaran Genel Başkan Yardımcısı Esen, halka nasıl dokunulacağı, çalışmalar sırasında nelere dikkat edileceği konusunda bilgi verdi.

İKİ ÖNEMLİ PROJE GELİYOR

Verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyleyen DEVA Konyaaltı İlçe Başkanı Şafak Çelik, “Oluşturduğumuz sinerji çalışmalarımıza yansıyor. Genel başkan yardımcımız Elif Hanım da bize enerji verdi” dedi. Çelik, Konyaaltı İlçe olarak ‘8-12 yaş çocuklara diş sağlığı taraması’ ve ‘kadın atölyesi’ projesini çok yakında hayata geçireceklerini söyledi. Toplantının sonunda DEVA Konyaaltı Kadın Politikaları Başkanlığı’na atanan Esra Atik’e de yetki belgesi verildi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: