Antalya
28.05.2021
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Sorunlara yerinde çözüm arayacak
Sorunlara yerinde çözüm arayacak

CHP Antalya Milletvekili  Çetin Osman Budak, turizm sektörünün ve turizm esnafının sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla Antalya'da bir dizi ziyaret ve toplantı gerçekleştirecek.

Turizm sektörüyle ve turizm bölgelerindeki esnaflarla ilgili sorunları her fırsatta TBMM gündemine taşıyan CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, sektörün sorunlarını yerinde tespit etmek  ve çözüm önerilerini belirlemek amacıyla turizmin başkenti Antalya'da ziyaretler ve toplantılar gerçekleştirecek.

KALEİÇİ ESNAFINA ZİYARET

Bugün yapacağı temaslarına CHP  Muratpaşa İlçe Örgütü'nü ziyaret ederek başlayacak olan Budak, burada parti üyelerinden ilçenin yaşadığı sorunlarını dinleyecek. Budak, daha sonra Kaleiçi'ne geçerek Kesik Minare ve civarındaki esnaflarla fikir alış verişinde bulunacak.

ALANYA'DA TURİZM TOPLANTILARI

Bugün öğleden sonra Alanya'ya gidecek olan Çetin Osman Budak, CHP Alanya İlçe Örgütü'nü ziyaretinin ardından  Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği'nde  "Turizm Sorunları ve Çözüm Önerileri" konulu toplantılara katılacak. Budak, Alanya temasları kapsamında Cuma pazarı esnafını ve SMA hastası Ahmet bebek için yapılan kermesi  de ziyaret edecek.  Fikret GÜLCÜ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: