Antalya
27.05.2021
A
ARŞİV , SPOR
Yeni başkan Aziz Çetin
Yeni başkan Aziz Çetin

Mustafa Yılmaz’ın görevi bıraktığı Antalyaspor’da, basın sözcüsü Aziz Çetin’in başkanlığa seçilmesi kararlaştırıldı. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile de görüşen yöneticiler, genel kurula gitmeden birkaç gün içinde Aziz Çetin’i başkan olarak seçecek

ÇAVUŞOĞLU ONAY VERDİ

Antalyaspor’da, Mustafa Yılmaz’ın sağlık sorunlarını gerekçe göstererek görevini bırakacağını açıklamasının ardından, yeni başkan arayışları sonuç verdi. Genele kurula gitmeden, yönetimin kendi içinden bir ismi başkan seçeceği kırmızı-beyazlı ekipte, Basın Sözcüsü Aziz Çetin’de karar verildi. Önceki akşam Ankara’ya giderek birtakım görüşmeler yapan yöneticiler, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile de görüştü ve Aziz Çetin’in başkan olması konusunda karar verdi.

ÇETİN ÇALIŞMAYA BAŞLADI

Önümüzdeki günlerde toplanacak olan 29 kişilik Antalyaspor Yönetimi, Aziz Çetin’i başkan olarak seçecek. Çetin’e yönetimde değişiklik yetkisinin de verilmesi beklenirken, mevcut yönetimden 4-5 ismin çıkarılarak yeni isimlerin gireceği belirtildi. Mustafa Yılmaz’ın yaklaşık 3 ay süren başkanlık döneminde basın sözcülüğü görevini yürüten Aziz Çetin’in, Yılmaz’ın görevini bırakma kararının ardından çalışmalara başladığı ve kısa süre içinde değişimin tamamlanacağı belirtildi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: