Antalya
21.05.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-SİVİL TOPLUM
Uysal’dan Cengiz'e kutlama ziyareti
Uysal’dan Cengiz'e  kutlama ziyareti

CHP İl Başkanı Nuri Cengiz ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Toplumuzun, insanımızın, çok daha iyi koşullara kavuşması için, il örgütümüz üzerine düşeni yapmayı sürdürecektir” dedi

 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP’de yaşanan değişimin ardından yeni İl Başkanı Nuri Cengiz ve il yönetimini ziyaret etti. Siyasi kurumların kamu yönetimlerinin doğru bir alt yapıda hizmetlerini sürdürmesi için demokrasilerinin vazgeçilmez unsuru olduğunu söyleyen Başkan Uysal, nitelikli, demokratik ve kamu yararını önceleyen siyasi partilerin varlığının kamu yönetimlerini de kamu yararı odaklı hale dönüştüreceğini belirtti. CHP’de hukuki süreçler çerçevesinde yönetim içi seçimle il başkanlığında görev değişimi yaşandığını kaydeden Başkan Uysal, “Bu çerçevede geçmişte görev alan İl Başkanımız Nusret Bayar, İl Sekreterimiz Lokman Uysal’a ve sorumluluk üstlenmiş tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

GENÇLER ÜLKEDEN KAÇIYOR

İl Başkanı Cengiz’le İl Sekreterliği görevini üstlenen Füsun Çevik Karaman ve İl Saymanı İbrahim Güney’e de başarılar dileyen Başkan Uysal, şunları söyledi: “Dünyada kişi başına düşen milli gelirde Türkiye 79’uncu. Kimilerine göre daha da arkada. Maalesef yeni kuşaklarımız, koşulları olumsuz buldukları için ülkemizi terk ediyor. Bu tablo kabul edilemez. Toplumuzun, insanımızın, çok daha iyi koşullara kavuşması için yoğun çaba sarf etmemiz, çok çalışmamız gerekiyor. Bunda da CHP Antalya il örgütü olarak şu ana kadar gerekenleri yaptığınız gibi bundan sonra da yapacağınıza inanıyorum.” İl Başkanı Cengiz ise ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Antalya’mıza, Türkiye’mize refah, huzur ve özgür yarınları yeniden tesis edebileceğimiz siyaseti ortaya koyarak yan yana, omuza çalışmaya devam edeceğiz”

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: