Antalya
12.05.2021
A
ARŞİV , ADLİYE
Kayıp gençten acı haber geldi
Kayıp gençten  acı haber geldi

 Antalya’da ailesinin, babasının tabancası ile evden ayrıldığını belirterek kayıp başvurusunda bulunduğu Koray Akkaya’nın ormanlık alanda cansız bedeni bulundu.

Manavgat Şelale Polis Karakoluna ihbarda bulunan Koray Akkaya’nın ailesi, oğullarının evden ayrılırken babasına ait tabancayı da yanında götürdüğünü belirterek kayıp başvurusunda bulundu. 25 yaşındaki Koray Akkaya’nın bulunması için çalışma başlatan Manavgat Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehir polis kameralarından Akkaya’nın evden çıktıktan sonra Titreyengöl Caddesi ile Hüseyin Avni Akın Caddesinin kesiştiği noktadan Sorgun Çamlığına girdiğini belirledi. Polisler, Titreyengöl Caddesi'ne yaklaşık 100 metre mesafede ormanlık alanda Akkaya’nın cansız bedenini buldu. Yerde sırtüstü yatan Akkaya’nın göğsünün üzerinde babasına ait tabanca bulunurken, tabanca ile kendisini başından vurduğu kurşunun başının sağ tarafından girip sol tarafından çıktığı belirlendi.   

PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI

Olay yerine gelen  Koray Akkaya’nın babası Çetin Akkaya, oğlunun 5-6 yıldır psikolojik sorunlar yaşadığını, çalışmadığını ve evden çıkmayarak müzikle ilgilendiğini, son günlerde annesine artık yaşamaktan zevk almadığını, kaybolmak ve ölmek istediğini söylediğini dile getirdi.  

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: