Antalya
29.04.2021
A
ARŞİV , SAĞLIK
Kapanma döneminde de hizmete devam edecek
Kapanma döneminde de hizmete devam edecek

Özel Şelale Tıp Merkezi'nin, bu akşam başlayıp 17 Mayıs'a kadar sürecek kapanma sürecinde tam kapasite ile hizmet vermeye devam edeceği bildirildi.  

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak tam kapanmadan muaf oyun kurum ve kuruluşlar İçişleri Bakanlığı tarafından açıklandı. Kamu ve Özel sağlık kurum ve kuruluşlarının açık olacağının açıklanması üzerine Antalya’daki sağlık kuruluşları bu süre için tedbirlerini aldı.

ELEKTRONİK RANDEVU

Hastaların mağdur olmaması ve daha rahat hizmet alması için bir açıklama yapan Özel Şelale Tıp Merkezi yönetimi,  kapanma sürecinde de hastalara hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti. Yasaklar nedeni ile randevu alma yönteminde internet ve telefon ile hizmet verileceği belirtilen kurum açıklamasında, “Kurumumuzdan alınan randevu kapsamında, telefona gelen mesajın görevlilere gösterilmesi yeterli olacak. Daha önce kurumumuza kadar gelerek randevu alan vatandaşlar, telefon, elektronik posta, SMS ve Mersis No ile daha kolayca randevu alınabilecek” denildi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: