Antalya
29.04.2021
A
ARŞİV , SAĞLIK
Sevgi Doğan’a Bakanlık takdiri
Sevgi Doğan’a Bakanlık takdiri

Özel Şelale Tıp Merkezi’nde Acil Servis Hekimi olarak çalışan Dr. Sevgi Doğan, hastalara ve yakınlarına gösterdiği ilgi ve özen nedeni ile Sağlık Bakanlığı tarafından takdir belgesine layık görüldü. Doğan için hastanede ödül töreni düzenlendi

Özel Şelale Tıp Merkezi’nde, acil servis doktoru Mustafa Bulut’un ardından Sevgi Doğan da hastalara gösterdiği ilgi ve özenden dolayı Sağlık Bakanlığı tarafından takdir belgesi ile ödüllendirildi. İkinci kez büyük gurur yaşayan Şelale Tıp Merkezi, Sevgi Doğan için ödül töreni düzenledi.

BÜYÜK MORAL OLDU

Hastanede düzenlenen törende Sevgi Doğan’ın takdir belgesini plaket ve çiçek ile birlikte sunan Özel Şelale Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkaynak, peş peşe aldıkları iyi haberlerle moral bulduklarını söyledi. Yaşanan pandemi sürecinde zorlu bir görevi yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Gürkaynak, “Kurum olarak daha önce de aynı belgeyi kazanmıştık. Mustafa Bulut’un ardından Sevgi Doğan doktorumuzun da takdir edilmesi gücümüze güç kattı. Tüm zorluklara rağmen halkımıza şifa dağıtmaya devam edeceğiz. Kurumumuzu en iyi şekilde temsil eden doktorlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: