Antalya
27.04.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
Vekillerden tebrik ziyareti
Vekillerden tebrik ziyareti

Bir hafta önce CHP İl Yönetim Kurulu kararıyla İl Başkanlığı'na seçilen Nuri Cengiz'e 4 Antalya milletvekili tarafından kutlama ziyareti gerçekleştirildi.

Genel merkez kararıyla görevden alınan CHP İl Başkanı Nusret Bayar'ın yerine İl Yönetim Kurulu'nun oy birliği ile aldığı karar sonucu CHP'nin yeni İl Başkanı olan Nuri Cengiz'e kutlama ziyaretleri sürüyor. CHP Antalya Miletvekilleri Çetin Osman Budak, Rafet Zeybek, Cavit Arı ve Aydın Özer, İl Başkanı Nuri Cengiz'i makamında ziyaret etti. İl Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette milletvekilleri Cengiz'e tebriklerini  ve başarı dileklerini iletti.

VATANDAŞA KULAK VERECEĞİZ

İl Başkanı Nuri Cengiz ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, "Halkımız tarafından seçilerek milleti temsilen Gazi Meclis'te bulunan vekillerimiz ile birlikte; başta Antalya'mız olmak üzere tüm Türkiye'nin gündemini oldukça yakından takip edecek , vatandaşın sorunlarına, taleplerine ve çağrılarına tüm samimiyetimizle kulak vereceğiz" dedi. 

DURUK DA ZİYARET ETTİ

Konyaaltı İlçe Başkanımız Onur Duruk ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte , Nuri Cengiz'i ziyaret ederek "Hayırlı olsun" ve başarı dileklerini iletti.  Cengiz, "Parti hukuku ve örgüt hiyerarşisi içerisinde, tüm örgütlerimiz ile beraber halkın iktidarını kurma hedefiyle yolumuza emin adımlarla devam edecek, özveri ve uyum içerisinde çalışarak önümüzdeki ilk seçimlerde sandıktan birinci parti olarak çıkacağız. Nazik ziyaretleri ve güzel temennileri adına Onur Duruk Başkanımız ve yönetimine teşekkür ederiz." diye konuştu.  Fikret GÜLCÜ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: