Antalya
26.04.2021
A
ARŞİV , EĞİTİM
Yüksekova'ya eğitim desteği
Yüksekova'ya  eğitim desteği

Kırsal Kalkınma ve Kırsal Yaşamı Destekleme Derneği öncülüğünde Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli yönetici ve öğretmenlerin tam katılımı ile gerçekleştirilen hizmet içi eğitim büyük beğeni topladı

Çağımızın dertleri arasına giren “Teknoloji bağımlılığı” konusunda farkındalık yaratmak için “Ekranı kapat Hayatın Penceresini Aç” sloganı ile başlatılan kampanyaya Antalya'dan da katkı sağlandı.   Kırsal Kalkınma ve Kırsal Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Mustafa Özen’ in moderatörlüğünü yaptığı farkındalık çalışmasında  Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), Öğretim Görevlisi Dr. Nazif Kutay Eerden konuşmacı olarak katıldı.

Hakkari, Yüksekova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli yönetici ve öğretmenlerin tam katılımı ile gerçekleştirilen hizmet içi eğitime katılan Yüksekova Bilişim Teknoloji Derneği yönetim kurulu sekreteri Murat Açıkel eğitimin çok kaliteli ve akıcı gerçekleştiğini ve mutlaka tekrar farklı konularda düzenlemek istediklerini söyledi. Yüksekova Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı ise, "Eğitime katılan personelimize çok büyük katkı sağlamıştır. Bu eğitim programlarını devam ettirmek istiyoruz" dedi.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: