Antalya
23.04.2021
A
ARŞİV , POLİTİKA
CHP İl Başkanı Nuri Cengiz'den birlik ve beraberlik mesajı
CHP İl Başkanı Nuri Cengiz'den birlik ve beraberlik mesajı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte örgütlerle ve belediye başkanlarıyla bir araya gelen CHP İl Başkanı Nuri Cengiz, yaptığı ilk basın açıklamasında “Her an seçim olacakmışcasına hazır bulunmak için çok daha sıkı çalışıp birlikte hareket edeceğiz” dedi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Antalya’ya gelerek İl Başkanı Nuri Cengiz ile birlikte temaslarda bulundu. Önce İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Salıcı, ardından İl Başkanı Nuri Cengiz ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti. Böcek’i ziyaret ettikten sonra Atatürk Kültür Merkezi’nde, 19 ilçe başkanı ve diğer ilçe temsilcileri ile örgüt yapılanmaları, olası bir erken seçime nasıl hazırlanılması gerektiği, talepler, öneriler, sorunlar ve bu sorunların çözüm yolları hakkında uzun soluklu bir toplantı gerçekleştirdi.

BAŞKANLARLA GÖRÜŞTÜ

Son olarak Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları ile bir araya gelen Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, belediyelerin pandemi sürecindeki çalışmaları, sosyal yardımları, yatırımları, güncel faaliyetleri ile ileriye dönük plan ve projeleri hakkında bilgi topladı. Görüşmelerinde kendisine iletilen istek ve önerileri özenle değerlendirerek tek tek notlar alan Salıcı’ya, tüm toplantıları esnasında İl Başkanı Nuri Cengiz eşlik etti.

İKTİDARIN YOL HARİTASI

Salıcı’nın Antalya temasları hakkında değerlendirmede bulunan İl Başkanı Nuri Cengiz, “Partimizi iktidara götürecek olan yolda atılması gereken adımların konuşulup, yol haritasının çizildiği oldukça verimli toplantılar gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte her an bir seçim olacakmışcasına hazır bulunmak için tüm örgütlerimizle beraber daha koordineli biçimde, daha sıkı çalışacak; kuruluşun ve kurtuluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi'ne yakışır bir duruş sergileyeceğiz. Biliyoruz ki değişimi bekleyen, canı gönülden isteyen halkımız, çok yakında önüne konacak olan sandığa giderek gereğini yapacak ve Sarayın saltanatına son verecektir. Bizler de bu kutsal görevi devraldığımızda toplumun her kesimiyle kucaklaşacak; tenceresi kaynamayan kim varsa, demokrasiye susamış, adalete aç kim varsa el ele verip halkın iktidarını kuracağız” şeklinde konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: