Antalya
20.04.2021
A
ARŞİV , YEREL YÖNETİM
Kepez Santral'de anahtar sevinci
Kepez Santral'de anahtar sevinci

Büyükşehir Belediyesi, Kepez-Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi'nde yapımı tamamlanan 472 daire daha törenle hak sahiplerine teslim edildi.

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Antalya Büyükşehir Belediyesi Kepez-Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm Projesi'nde ikinci anahtar teslim töreni gerçekleştirildi. Yapımı tamamlanan 472 daire daha hak sahiplerine teslim edildi.

DAİRELERİNE KAVUŞTULAR

Pandemi nedeniyle sınırlı katılımcı ile gerçekleştirilen törene Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, online olarak katıldı. Törende, sembolik olarak 9 hak sahibine evlerinin anahtarları Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Başdanışmanı ve ANTEPE Yönetim Kurulu Başkanı Cem Oğuz tarafından verildi. Evlerine kavuşan hak sahipleri büyük mutluluk yaşadı.

ETAP ETAP DEVAM EDECEK

Törene online bağlanarak bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, şunları söyledi: " Pandemi, ekonomik kriz gibi bahaneler üretmeden, 'Biz birlikte yaparız' dedik ve dediğimiz yaptık. Sur Yapı inşaatlara devam ediyor. Biz de vatandaşlarımıza kira desteği vermeyi sürdürüyoruz. Diğer yandan alt yapı ve peyzaj çalışmalarını da tamamladık. Tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacak" dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: