Antalya
15.04.2021
A
ARŞİV , VİDEOLU HABERLER
Mafyacılık oyunu karakolda bitti-VİDEO
Mafyacılık oyunu  karakolda bitti-VİDEO

Antalya’da bindikleri otomobille trafikte kısa film çekmek için oyuncak uzun namlulu silah kullanan gençler, vatandaşları korkutunca onlarca polisi peşine taktı. Polis ekiplerince kısa sürede yakalanan 8 genç gözaltına alındı. Silaha ise el konuldu.  

Muratpaşa ilçesi İsmet Gökçen Caddesi  üzerinde, Ahmet Suat F. kontrolündeki 07 GMN 77 plakalı lüks cipe binen 4 arkadaş ve önde motosiklet ile giden arkadaşları sosyal medya için kısa film çekmeye başladı. Araç içerisinde bulunan gençler, seyir halinde önde giden arkadaşlarına zaman zaman uzun namlulu oyuncak silahı doğrultarak kovalamaya başladı. Gençlerin elinde uzun namlulu silah gören vatandaşlar ise polis ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar verilmesi üzerine gençleri bulmak üzere çok sayıda Asayiş Şube Müdürlüğü ve Yunus polisi ekibi görevlendirildi.

GÖZALTINA ALINDI

 Gençler zaman zaman farklı cadde ve sokaklara girerek izini kaybettirse de polis ekipleri kısa sürede izlerini bularak gençleri yakaladı. Yakalanan gençlerin aracında yapılan arabada kısa film çekiminde kullandıkları oyuncak silah ele geçirildi. Polise yanlış anlaşıldıklarını ifade eden gençler, yaşattıkları durumdan ötürü özür diledi. Gençler polisin, ‘Silah kimin elindeydi’ sorusuna ise cevap veremedi.. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan 8 genç ifadeleri alınmak üzere polis karakoluna götürüldü. Uzun namlulu silaha ve film kayıtlarının olduğu fotoğraf makinesine ise polis ekiplerince el konuldu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: