Antalya
14.04.2021
A
ARŞİV , SPOR
Orta saha çöktü
Orta saha çöktü

Kayseri galibiyeti ile rahatlayan Antalyaspor’da, Cuma günü oynanacak Rize maçı öncesi orta saha krizi yaşanıyor. Karadeniz ekibi karşısında Fredy, Nuri, Hakan ve Ufuk’tan yararlanamayacak olan Ersun Yanal, kadro kurmakta zorlanıyor

NURİ-HAKAN-FREDY YOK

Antalyaspor’da, Cuma akşamı oynanacak Çaykur Rizespor maçı öncesi tam anlamıyla orta saha krizi yaşanıyor. Orta sahada sergiledikleri performanslarla dikkat çeken Nuri Şahin, Fredy Ribeiro ve Hakan Özmert, Rize maçında görev yapamayacak. Sakatlığı nükseden Ufuk Akyol’un da maç kadrosunda oyması beklenmiyor. Sakatlıkları devam eden Gökdeniz Bayrakdar, Dever Orgill ve Ersan Adem Gülüm de maç kadrosunda olamayacak. Antalyaspor sağlık kurulunda alınan bilgiye göre, sağlık sorunları nedeni ile oynayamayacak isimlerden sadece Hakan Özmet’in az da olsa maça yetişme ihtimali bulunuyor.

KADRO KURULAMIYOR

Antalyaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın, Çaykur Rizespor karşısında nasıl bir 11’i sahaya çıkaracağı merak konusu oldu. Hakan-Nuri-Fredy üçlüsünün yokluğunda defansın önünde Fredy’nin yokluğunda Eren Albayrak’ı oynatmasına kesin gözüyle bakılan Yanal’ın, orta sahada da Hakan’ın yerine Doğukan’ı oynatacağı tahmin ediliyor. Nuri Şahin’in yerine oynatacak isim bulmakta zorlanan Yanal’ın, Serdar Gürler’i bu mevki için düşüneceği tahmin ediliyor. Serdar’ın maç eksiği olması nedeni ile Omar Imeri’yi ilk 11’de, Bünyamin’ i de orta sahada oynatabileceği düşünülen Yanal’ın bu konudaki kararını maç günü vermesi bekleniyor.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: