Antalya
13.04.2021
A
GÜNCEL , SPOR
Artık sahne gençlerin
Artık sahne gençlerin

Kayseri galibiyeti ile ligde rahatladıklarını belirten Ersun Yanal, “Bu galibiyet yeni bir süreç başlattı. Bundan sonra kadromuzdaki genç ve yetenekli isimleri Türk futboluna armağan etmek istiyoruz” dedi

Kayseri deplasmanından alınan galibiyetle ligde puanını 42’ye çıkaran ve düşme hattıyla bağını koparan Antalyaspor, sezonun kalan maçlarında genç futbolculara şans vermeyi planlıyor. Takımında çok tecrübeli ve kariyerli isimler olmasına rağmen, çok genç ve gelecek vaad eden isimlerin de olduğunu belirten Teknik Direktör Ersun Yanal, kalan süreçte genç futbolcuları Türk futboluna hediye etmek istediklerini söyledi.

TÜRK FUTBOLUNA ARMAĞAN

Bu sezon Gökdeniz Bayrakdar, Bünyamin Balcı ve Doğukan Sinik gibi gençlere sürekli şans verdiğini hatırlatan Ersun Yanal, “En büyük hedefimiz, genç futbolcuları bir yerlere getirmek. Nuri Şahin, Lukas Podolski, Veysel Sarı, Fedor Kudryashov, Ruud Boffin ve Naldo gibi çok karakterli ve tecrübeli oyuncularımız var. Aynı zamanda çok genç oyuncularımız da var. Ali Eren İyican, Mert Yılmaz, Fehmi Koç, Mevlüt Han Ekelik, Bahadır Öztürk, Ufuk Akyol ve Omar Imeri gibi geleceği olan oyuncularımızı da barındırıyoruz. Kayseri galibiyeti bizim için yeni bir süreç başlattı. Bundan sonra bu oyuncuları Türk futboluna hediye etmeye çalışacağız” diye konuştu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: